BAŞKANIN MESAJI

Merhabalar,

İnsanı insan yapan en önemli hasletlerden biridir VEFA.                            

Vefa; sadece İstanbul’da bir semt adı değildir.

Çevremize, dostlarımıza, aile efradımıza ve bizim için değerli olduğuna inandığımız herkese karşı gösterdiğimiz değerin adıdır VEFA.

Vefakâr ise; vefa gösteren, sevgi ve muhabbeti geçici olmayan, hakikatli manalarına gelmektedir.

Uzun yıllardır çalıştığım Türk Hava Yolları ailesinden ayrılmamızın akabinde emlak alanında uzman arkadaşım Ahmet Cemil Yıldırım Bey ve yapmış olduğu projelerle bu alanda başarısını ispatlamış Fatih Dağlar Bey ile biraraya gelerek kurduğumuz VEKAFÂR YAPI çatısı altında inşaat sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.

VEFAKÂR YAPI henüz yolun başında olmasına rağmen, bizlere güvenen ve inanan vefakar dostlarımız sayesinde inanıyoruz ki çok kısa zamanda büyük işler başaracak ve yakın gelecekte bu sektördeki öncü markalardan biri olacaktır.

Gerek üniversite yıllarım gerekse Türk Hava Yolları ailesinde geçirdiğim 11 yıllık süre zarfındaki hayat tecrübelerim gösterdi ki; inanarak ve samimiyetle yürütülen her çalışma, niyetimiz halis olduğu sürece hep muvaffakiyetler ile nihayete erecektir.

Çok kısa bir süre önce açıklamış olmamıza rağmen projemize olan yoğun ilgi bizleri ziyadesiyle mutlu etmiş ve ayrıca VEFAKÂR YAPI’nın büyük bir aile olacağına inancımızı da artırmıştır.

VEFAKÂR YAPI olarak,İslami hassasiyetlere uygun bir yaşam alanını faizsiz bir finans sistemiyle inşa etmenin gayretindeyiz. Bu noktada alanında uzman kişilerden oluşan başta yönetim kurulumuz ve tüm ekibimizle birlikte hem madden hem de manen konforlu yaşam alanlarını kurarak toplumumuzun en küçük yapı taşı olan ailelerimiz için kalıcı değerler üretmek için çalışıyoruz.

VEFAKAR YAPI olarak,insanımızın en güzeline layık olduğu bilinciyle ideal koşullarda son teknolojinin takip edildiği çevreci ve uluslararası standartlarda güvenli yaşam alanları inşa etmek için çıktığımız bu yolda birbirinden güzel Konutları istifadenize sunuyoruz.

Faizsiz finansman sistemi ve uygun ödeme koşulları ile vadettiğimiz bu dünyada siz de yerinizi almak istiyorsanız, ekibimiz 7/24 sizlere hizmet vermenin mutluluğunu taşımaktadır.

Halisane duygularla çıktığımız bu yolda Allah’a hamd ederken, bizlerden desteğini esirgemeyen siz değerli dostlarımıza can-ı gönülden şükranlarımı sunarım.

                                                                                                         

Adem CEYLAN
Vefakar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

 

VEFAKAR YAPI İNŞAAT A.Ş 2019

 

VEFAKAR YAPI İNŞAAT A.Ş 2019