HAKKIMIZDA

Vefakar Yapı olarak, güvenli, dayanıklı, sağlıklı, konforlu, çevre dostu, enerji tasarruflu, ergonomik ve uzun ömürlü yaşam alanları oluşturmak için yola çıktık. Bunun için kendimize “İslami hassasiyetler ışığında geleneksel aile yapısına uygun, faizsiz ödeme imkânları sunan projeler üreterek modern, çevreci ve yaşanabilir alanlar oluşturmak” gibi bir misyon belirledik.

Çıktıgımız bu yolda işimizi layıkı ile yerine getirmek için kurumsal değerlerimizin yanında bir dizi politika oluşturduk.Bunları yapmadaki amacımız kurumumuzun işine, müşterisine, çalışanına, topluma ve çevresine verdigi değeri ve takındığı ciddiyeti sizlere göstermektir.

Vefakar Yapı, profesyonel yönetici kadrosu, alanında uzman çalışanları ve bizi destekleyen, güvenen paydaşları ile geleceği bugünden inşa etmenin gayreti içindedir.

Vefakar Yapı’yı diğerlerinden ayıran temel özellik ise projelendirdiği yaşam alanlarında geleneksel ve müslüman aile yapısını gözetirken finansman modelini İslami kaynakları baz alarak oluşturmasıdır.Bu bağlamda kurumumuz, insanları bankacılık sistemi ile uğraştırmadan, faize bulaştırmadan konut sahibi edindirme gayreti içindedir.

Daha reel bir dünya beklentimiz ve “Kolaylaştırınız! Zorlaştırmayınız! Hadis-i Şerif ışığında, insanları elindeki imkanlar dahilinde helalinden, yaşanabilir bir konut sahibi yapmak ve böylece hem konut sahibi olmak isteyenlere yol açmak, geleceğimize ve ülkemize destek çıkmak için çalışıyoruz.

BİZDEN HABERLER

 

 

 

VEFAKAR YAPI İNŞAAT A.Ş 2019

 

VEFAKAR YAPI İNŞAAT A.Ş 2019