MÜBAREK RAMAZAN AYINA ÖZEL VEFAKALI BİR KAMPANYA DAHA

Mübarek Ramazan ayına özel Vefalı bir kampanya daha…

 

Vefakar Yapı olarak Kudüs’ün önemine binaen 8-20 Şubat 2018 tarihlerinde yapmış olduğumuz kampanya ile müşterilerimize Kudüs Ziyareti hediye etmiştik. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Vefakar Yapı Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Adem Ceylan Bey “Kudüs, bütün insanlığın ortak meselesi ve kanayan bir yarasıdır. Kudüs`e gidilmeden Mescid-i Aksayı yaşamadan Kudüs davasının anlaşılamayacağını, bu yüzden Kudüs davasına elimizden geldiğince biz de destek olacağımızı, böylece Filistindeki utanç duvarlarını yıkmaya gayret edeceğimizi belirtiyoruz.” İfadelerini kullandı,

Şimdi ilk kıblemize, Peygamber Efendimizin (SAS) Miraç’a yükseldiği o mübarek beldeye Vefakar Yapı olarak sahip çıkıyor ve Mübarek Ramazan ayına özel başlattığımız kampanya ile Vefakar Yapı ile sözleşme imzalayan müşterilerimize iki kişilik Kudüs Ziyareti hediye ediyoruz.

 

Kampanya Şartları:

*Kampanya 16 Mayıs 2018-14 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

*Kudüs ziyareti 2018 yılı içerisinde anlaşmalı tur şirketinin ziyaret gruplarının müsaitlik durumuna göre gerçekleşecektir.

*Kudüs ziyareti üç gün iki gecedir.

*Bir sözleşmeyle iki kişilik hak kazanılabilir.

*Kazanılan iki haktan biri sözleşme sahibine aittir. Diğer hak sözleşme sahibinin istediği kişi olabilir. Haklar devredilemez.

*Bir kişi bir kampanyadan faydalanabilir.

*Kampanyalar birleştirilemez.

 

 

 

VEFAKAR YAPI İNŞAAT A.Ş 2019

 

VEFAKAR YAPI İNŞAAT A.Ş 2019